dni powszednie 7.00, 17.00

WYJAZD NA LODOWISKO

MIKOŁAJKOWY wyjazd na lodowisko

W niedzielę 10. Grudnia 2017r. ponad 44. osobowa grupa młodzieży i dzieci z naszej parafii wraz z ks. Arturem Dobrzyńskim z okazji Mikołajek pojechała na lodowisko do Białegostoku.

Wśród uczestników wyjazdu byli m.in. ministranci, kandydaci przygotowujący się do sakramentu bierzmowania oraz Młodzież Ruchu Gloriosa Trinita. Nad naszym bezpieczeństwem wraz z ks. Arturem czuwała Pani Iwona Białobrzewska oraz Pani Bożena Staszek.

Na lodowisku spędziliśmy około godziny. Wśród nas były zarówno osoby, które doskonale potrafią jeździć na łyżwach, jak i te, które dopiero zaczynają swoją przygodę z łyżwami. Mimo licznych, a czasem nawet bolesnych upadków uśmiech nie znikał z naszych twarzy.

Ten wspólnie spędzony czas zapamiętamy na długo. Podczas wyjazdu mogliśmy lepiej się poznać, zawrzeć nowe znajomości, a także zintegrować. Mamy nadzieję, że nie był to nasz ostatni wspólny wyjazd i z niecierpliwością czekamy na kolejny!

Roberta Kapelewska