• KOŁO GOSPODYŃ - QUILLING

KOŁO GOSPODYŃ - QUILLING

W środę 04.07.2018r. o godz. 11.00 na plebanii odbyło się kolejne spotkanie Koła Gospodyń przy parafii. Nad przebiegiem spotkania czuwał ksiądz proboszcz.

Naszym gościem była Pani Katarzyna Biernacka, która wprowadziła nas w inspirujący świat Quillingu. Chętnie dzieliła się z nami swoimi umiejętnościami, towarzyszyła jej córka.

Dowiedzieliśmy się, że Quilling jest metodą służącą do tworzenia ozdób z pasków papieru zwiniętych w kształt spiralki, które można formować w różne kształty. Niezbędne jest szydełko i igła. Igła ma charakterystyczną szczelinę, w którą wkładamy paski papieru.

Quilling wzbudził zainteresowanie wśród uczestniczek. Metoda ta uczy cierpliwości i wytrwałości.

Panie i dziewczęta z wielkim zaangażowaniem tworzyły swoje prace, których efekty możemy podziwiać na zamieszczonych fotografiach.

Zachęcamy aby Quilling wykorzystywały całe rodziny i czerpały z tego radość.

Zapraszamy do licznego udziału w niezwykłych spotkaniach Koła Gospodyń.

Magdalena Mielnicka