+48 86 217 64 18
Czynny w godz. pracy kancelarii

e-mail:

ul. Ogrodowa 7

18-430 Wizna

Msze i nabożeństwa:

Niedziela 7.00, 9.00, 12.00, 16.00
dni powszednie 7.00, 7.30, 17.00
  • Wsparcie projektu "...i widzę niebo otwarte..."
Pasja

...Chciałbym zrealizować ambitny i porywający projekt wystawienia wielkiego ludowego misterium pasyjnego: „…i widzę niebo otwarte…”. Nazywam się Sławomir Konarzewski, jestem także autorem i reżyserem misterium pasyjnego. Proszę Was o wsparcie dla projektu.

Pracujemy społecznie i prowadząc działalność ewangelizację poprzez teatr nie chcemy czerpać z tego korzyści materialnych. Miłości nie daje się za pieniądze tak i chwałę Jezusa i pękno Ewangelii nie głosimy dla zysku. Tym niemniej bez waszego wsparcia i pomocy nie jesteśmy w stanie zrealizować tego szalonego i porywającego Bożego Projektu. Pozyskane przez was środki pragniemy przeznaczyć na obsługę techniczną projektu.

Widowisko pasyjne, zrealizowane z wielkim rozmachem i zaangażowaniem zwykłych ludzi, w którym główną rolę odgrywa… serce! Na scenie, oprócz pierwszoplanowej prawdy o męce i śmierci Jezusa Chrystusa zobaczycie także inną, współczesną i żywą pasję wyrażoną sugestywną grą aktorską oraz ekspresyjną muzyką z efektami rytmicznymi, zobaczysz… „niebo otwarte”!

Misterium Pasyjne "...i widzę niebo otwarte..." będzie wystawione:

 

27 marca 2020r. w Katedrze św. Michała Archanioła w Łomży

3 kwietnia 2020r. parafia pw. św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku

31 października 2020r. parafia pw. św. Trójcy Przenajświętszej w Myszyńcu

Aby wesprzeć projekt kliknij w poniższy link:

„…i widzę niebo otwarte…”

 

Sławomir Konarzewski