• Wyjazd na paintball

Wyjazd na paintball

W sobotę, 30. października br. ks. Mateusz Gąsowski zorganizował wyjazd na painballa dla ministrantów z parafii do Kompleksu Agroturystycznego „Olszynka”.

Szkolenie i zapoznanie z zasadami gry nie było już konieczne, ponieważ to już kolejny wyjazd grupy ministranckiej, później kilka godzin ekscytującej zabawy.

Paintball to rodzaj gry zespołowej polegającej na obstrzeliwaniu przeciwnej drużyny kulkami z farbą, zdobywanie flagi wroga, czy nawet przeprowadzanie swojego VIP-a przez teren przeciwnika. Jest to zabawa dla dużych i małych i niesie ze sobą niesamowitą radość i satysfakcję. Uczy pracy w zespole,refleksu i spostrzegawczości, wyzwala niesamowite pokłady adrenaliny.

Po wielu godzinach biegania był czas na smaczny posiłek - kiełbaski z ogniska, a następnie powrót do domu. Pomimo ogólnego smutku, że zabawa się zakończyła, na twarzach uczestników widać było radość i satysfakcję. I oczywiście nadzieja na kolejne spotkanie…