• Pożegnanie Księdza Artura

Pożegnanie Księdza Artura

5. września podczas mszy św. o godz. 9.00 pożegnaliśmy Ks. Artura Dobrzyńskiego, który pełnił posługę wikariusza od sierpnia 2017 do września 2019 roku.

W porozumieniu ks. Biskupa Janusza Stepnowskiego i Ks. Artura, otrzymał od tego miesiąca możliwość kapłańskiej posługi w Sanktuarium pw. Miłosierdzia Bożego w Łomży

Ksiądz Artur zwrócił się do parafian dziękując za czas posługi duszpasterskiej w naszej parafii i prosząc o pamięć oraz modlitwę w Jego intencji. Ksiądz Proboszcz jak również przedstawiciele wspólnot parafialnych ciepłymi słowami pożegnali księdza Artura dziękując za czas posługi i wyrażając nadzieję, że będzie On częstym gościem w naszej parafii.

…Księdzu Arturowi pragniemy podziękować za świadectwo żywej wiary, za piękne słowa, kierowane do nas podczas homilii. Jesteśmy pełni podziwu, dla wspaniale wypełnianej posługi, dla kształtu i rozwoju Twojego apostolskiego powołania.

Życzymy księdzu, aby miał siłę do pokonywania wszelkich trudności i nigdy nie przestawał cieszyć się życiem i napotkanymi ludźmi; by serce przepełniała miłość, którą można się dzielić z potrzebującymi i czerpać radość ze służby Bogu i bliźniemu…

Wyrazem naszego szczerego podziękowania był wizerunek Matki Bożej Wiskiej, namalowany na płótnie i przekazany na ręce ks. Artura, symboliczny bukiet kwiatów, a także zapewnienie o naszej modlitwie.