+48 86 217 64 18
Czynny w godz. pracy kancelarii

e-mail:

ul. Ogrodowa 7

18-430 Wizna

Msze i nabożeństwa:

Niedziela 7.00, 9.00, 12.00, 16.00
dni powszednie 7.00, 7.30, 17.00

 

  • Wyjazd na narty do Rybna
Wyjazd do Rybna

Wyjazd do Rybna

Powiększ!

Wyjazd do Rybna

Powiększ!
Wyjazd do Rybna

Wyjazd do Rybna

Powiększ!
Wyjazd do Rybna

Wyjazd do Rybna

Powiększ!

Wyjazd na narty do Rybna

W ubiegłą sobotę 20. lutego grupa kilkunastu ministrantów z naszej parafii pod opieką ks. Mateusza Gąsowskiego wybrała się na kilkugodzinne białe szaleństwo na śniegu do stacji narciarskiej w Rybie koło Łomży.

Rybno to miejsce doskonale utrzymane, oświetlone z ratrakowanymi trasami narciarskimi o łącznej długości 2300 m oraz różnicy wzniesień 55 m. Trasy są łatwe i sprzyjają narciarstwu rodzinnemu i dla początkujących. Na działce o powierzchni około 16 hektarów znajdują się cztery ścieżki zjazdowe o łącznej długości półtora kilometra.

Dość długa kolejka do wypożyczalni sprzętu narciarskiego nie zniechęciła młodzieży do szusowania na stoku. Uczucie chwilowej wolności, dreszczyk emocji i adrenalina odczuwalna przy każdym zjeździe pozwoliły choć na chwilę zapomnieć o panującej pandemii i obostrzeniach. Aktywność na wolnym powietrzu wśród rówieśników wyzwala masę radości zwłaszcza w tak trudnym dla młodzieży czasie. Wszyscy wrócili zadowoleni deklarując swój udział w kolejnym podobnym wydarzeniu.