(86) 217 64 18,  508 321 581

INTERAKTYWNA MAPA CMENTARZA

• Zaproszenie do udziału w konkursie szopek

Zaproszenie do udziału w konkursie szopek bożonarodzeniowych

SERDECZNIE ZAPRASZAMY wszystkich zainteresowanych do udziału w 2. Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych. Organizatorami konkursu w tym roku są: Parafia pw. św. Jana Chrzciciela i Zespół Szkolno-Przedszkolny z Wizny.

Cele konkursu to kultywowanie wśród dzieci i młodzieży tradycji budowy szopek bożonarodzeniowych, rozwijanie ich wrażliwości estetycznej i uzdolnień plastycznych, a także podtrzymywanie i rozwijanie więzi rodzinnych oraz integracja rodzin.

Szopki należy dostarczyć w do 23. grudnia 2022 roku w godzinach pracy kancelarii bądź sekretariatu w Szkole Podstawowej w Wiźnie. Otwarcie wystawy, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 6. stycznia 2023 roku po mszy św. godz. 9.00 w kościele parafialnym. Na zwycięzców – jak w ubiegłym roku – czekają atrakcyjne nagrody, dyplomy i wyróżnienia. Po ogłoszeniu wyników laureaci będą mieć możliwość zabrania swoich prac.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz wypełnienie i podpisanie karty zgłoszenia!

W zakładce aktualności na stronie głównej parafii znajdują się: regulamin konkursu szopek, karta uczestnika/zgłoszenia na konkurs.